KKK

Miks end foorumi kasutajaks peab registreerima?

See on vajalik segaduste vältimiseks. Oletame, et on keegi Mati, kes soovib mängida ja teeb panuse Mati nimel. Nüüd tuleb üks teine Mati ning teeb samuti panuse Mati nimel. Mis juhtub? Kuna mängija nimi on sama, siis mõlema Mati panused liidetakse ja võidu saab see Mati, kelle kontole korraldajal “hiir peale jääb”. Selleks peabki panuse tegemisel kasutama foorumi kasutajanime, et siis on välistatud olukord kus erinevad inimesed sama nime all panuseid teevad.

Kas Jaagujaht garanteerib (suured) võidud?

Jaagujaht ei garanteeri ühtegi võitu. Tegemist on lotoga.

Kas Jaagujahis osalejatel on vanusepiirang?

Jah, mängija peab olema vähemalt 18 aastat vana.

Võin ju ka ise lotopileteid osta, miks peaksin Jaagujahis osalema?

Loomulikult võid ka ise pileteid osta, kuid suurema summa eest saab osta rohkem pileteid ning seega on ka PISUT suurem võimalus suur võit saada. Lisaks veel fun ühisest ettevõtmisest, kuna saad foorumis teiste mängijatega mõtteid vahetada ja loosimistele kaasa elada.

Kuidas valitakse numbrikombinatsioonide arvu piletitel?

Kui konkreetse mängu juhendis pole öeldud teisiti, siis pakuvad korraldajad välja võimalikud numbrikombinatsioonid ja korraldavad foorumis hääletuse. Piletid ostetakse enim hääli saanud kombinatsioonidele.

Kuidas valitakse numbrid piletitele?

Kui konkreetse mängu juhendis pole teisiti öeldud, valime numbrid pliks-plaks meetodil.

Kas korraldajad võtavad mängijatelt korraldamise eest mingit tasu?

Ei, korraldajad mängijate käest korraldamise eest teenustasu ei võta.

Millal ja kuhu laekub võit?

Võit laekub peale seda kui kõik võidud on laekunud Eesti Lotolt. Täpsem info võitude väljamaksmise kohta avaldatakse konkreetse mängu juhendis ja/või foorumis. Võit kantakse kontole, millelt panus tehti.

Kas võitude maksmisel rakendub teenustasu?

Kui konkreetse mängu juhendis pole teisiti öeldud, siis Eesti pangakontolt tehtud võidud makstakse välja täies mahus. Välismaalt tehtud panuse puhul arvestatakse välismakse teenustasu võidust maha.

Kui olen panustanud mitmelt erinevalt pangakontolt, siis kuhu võit laekub?

Sel juhul laekub võit kontole, mille peale korraldajetel “hiir jääb” ehk siis ühele kontodest, millelt panustati.

Kas saan jätta võidu järgmise mängu panuseks?

Ei, kõik võidud makstakse välja.

Kuidas on garanteeritud, et Kambaka fiasko ei kordu?

Kindel on siin elus vaid surm ja maksud. Aga peale Kambaka fiaskot võtsime kasutusele meetmed selle riski minimeerimiseks. Esiteks valisid mängijad kolm eestvedajat, kellel kõigil on ligipääs panuste kontole. Seega kui üks korraldajatest peaks midagi sahkerdama, jääb ta kohe vahele. Samuti laeme peale piletite ostmist lisaks piletite piltidele üles panga digiallkirjaga maksekorralduse tõestamaks, et piletid tõepoolest osteti.

Lahe ettevõtmine, kas saan ka ise kuidagi abiks olla?

Kindlasti saad. Kui arvad, et midagi võiks paremini/teistmoodi olla ja sul on aega, huvi ja teadmisi nõu või jõuga aidata, anna sellest foorumis teada. Samuti võib Jaagujahile annetusi teha, täpsem info annetuste kohta on foorumis.